Графічний дизайн
та комунікації

Курс Graphic design – Ваш найкоротший шлях від 0 до
затребуваного графічного дизайнера

  Курси графічного дизайну

  Вміння грамотно створювати дизайн продукту (чи то хендмейд листівка, інсталяція чи величезний воллборд), здатність творчо мислити та візуалізувати власні ідеї – допоможе вибрати правильний вектор у формуванні себе як дизайнера. Ця цікава справа — і творча, і вигідна. Якщо хочете, щоб ваші ідеї ожили і стали реальністю, ви прийшли за адресою. Звичайно, можна сісти за туторіали по роботі у графічних редакторах та розпочати свій шлях самостійно. Але з наставником навчання пройде швидше та ефективніше. Крім базових необхідних знань, ви отримаєте ще безцінний досвід та зможете виконати декілька власних проектів.
  За підсумками курсу ви отримаєте пару крутих логотипів, фірмовий стиль і кілька хороших постерів у вашому портфоліо.

  Майбутні проекти у вашому
  портфоліо :

  layout

  Зробите фотореалістичний колаж та банер для соцмереж в Adobe Photoshop

  layout

  Оформите презентацію компанії з інфографікою для потенційного інвестора

  layout

  Розробите фірмовий стиль та оформіть брендбук компанії

  layout

  Створіть короткий анімаційний ролик у After Effects та зверстаєте лонгрід з урахуванням принципів друкарні

  Програма навчання

  Тільки потрібний стек технологій

  1

  Підготовчий модуль
  Освоїте необхідну базу знань та навичок графічного дизайнера. Базові навички графічного дизайнера, як їх розвивати. Введення у дизайн.

  2

  Основи графічного дизайну
  Розберете принципи графічного дизайну. Навчіться використовувати засоби композиції та форми. Опануйте психологію сприйняття кольору. Ознайомтеся з основами брендингу та тенденціями веб - та мобільного дизайну.

  3

  Робота у Photoshop
  Ознайомтеся з ключовими інструментами програми та одразу застосуйте їх на практиці. У кожному занятті – завдання для самостійного тренування. Вивчіть інтерфейс та базові функції Adobe Photoshop. Навчіться працювати з розмірами зображень, шарами, масками та смарт-об'єктами. Розберіться в особливостях роботи з об'єктами та кольором, растровими та векторними зображеннями. Покроково пройдете етапи створення колажів та творчої обробки.

  4

  Робота в Adobe Illustrator
  Ви дізнаєтесь, як вирішувати конкретні творчі та клієнтські завдання, використовуючи весь потенціал Adobe Illustrator та авторські лайфхаки.

  5

  Бренд-дизайн та фірмовий стиль
  Навчимося розробляти комунікаційну стратегію бренду. Освоїмо неймінг та створення слоганів. Ми пройдемо всі етапи створення фірмового стилю, візуальної ідентифікації бренду, дизайну логотипу. Навчимося розробляти брендбук, логобук та гайдлайни

  6

  Інфографіка та презентація
  Освоїмо принципи візуального мислення, сторителлінгу та презентації даних. Навчимося викладати складні дані у вигляді цікавої та зрозумілої графіки, підбирати оптимальні способи візуалізації під цілі проекту. Вивчимо основні інструменти для створення інфографіки та карт

  7

  Курсові проекти
  У вас буде 6 курсових проектів, на яких ви закріпите отримані знання. Прототип та малювання макета. Створення брендбука та бренд-гайдлайну. Створення презентації з інфографікою. Верстка лонгріду за правилами друкарні. Створення анімації в After Effects. Фотореалістичний колаж та банер для соцмереж в Adobe Photoshop.

  Виникли сумніви чи додаткові запитання?

  Залиште свій телефон і наші спеціалісти неодмінно зв’яжуться з вами, щоб уточнити всі питання та допомогти обрати саме те що Вас зацікавить.

  Відгуки батьків
  ЗВОРОТНИЙ
  ЗВ’ЯЗОК
  ВАШЕ
  ІМ’Я *
  ВАША
  ПОШТА
  ВАШ
  ТЕЛЕФОН *
  ВАШ
  КОММЕНТАР
  ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ