Програми

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ 10 -16 РОКІВ

 ПРОГРАМУЄМО ГРАЮЧИСЬ  

Якщо Ваша дитина цікавиться комп'ютерними іграми, може годинами сидіти у телефоні, планшеті чи ПК - можливо не варто забирати з рук гаджети, а лиш направити дитину у русло розвитку.
Курс "Програмуємо граючись" направлений на розвиток логічного мислення, структурування думок, знайомство з основними концепціями та алгоритмами програмування за допомогою середовища Scratch. Це середовище дає можливості створювати ігри, анімації чи музику.
Даний курс триває 4 місяці. Після чого дитина може продовжувати навчання програмуванню, вже маючи досить чітке уявлення про те, як усе працює.
По завершенню курсу діти проходять тестування та отримують сертифікат.

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ 10 -16 РОКІВ

  FRONTEND DEVELOPER

Фронтенд - все, що браузер може читати, виводити на екран і / або запускати. Тобто це HTML, CSS і JavaScript.
HTML говорить браузеру про зміст сторінки; CSS - як відображати елементи; JavaScript говорить браузеру, як реагувати на деякі взаємодії (наприклад, якщо ви натиснете на щось і вміст сторінки зміниться без білого миготіння екрану, значить, десь використовувався JavaScript).
В даному курсі ми розпочинаємо з вивчення HTLM та CSS, після чого плавно перейдемо до освоєння JS. Для того, щоб здобуті знання використовувались максимально ефективно - закріплюємо та систематизуємо їх за допомогою роботи у фреймворку (Angular/React).
Також ми розуміємо, що для того, щоб виконувати більш-менш масштабний проект - важливо знати принципи та можливості командної роботи у сфері ІТ. Тому діти вже після цього курсу вмітимуть злагоджено працювати у команді.

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 11 РОКІВ

  BACKEND DEVELOPER

Backend-розробка - це набір апаратно-програмних засобів, за допомогою яких реалізована логіка роботи сайту. Попросту кажучи, це те, що приховано від очей користувача і відбувається поза межами його браузера і комп'ютера.
Працювати з внутрішніми системами програм/сайтів також будемо з використанням фреймворків. Мови програмування які використовуємо - JavaScript/Python.
Навчившись працювати з фронт- та бек-ендом на прикладі роботи з сайтами - час переходити до більш складних та цікавих систем... Таких як розробка мобільних додатків/машинне навчання/розробка програмного забезпечення 


ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ 11 -16 РОКІВ

  МОНТАЖ ВІДЕО ТА АУДІО

Заохочуйте дітей розвиватись у тому, що їм подобається. Вміти створювати класні відео-ролики - це можливість зарекомендувати себе у цифровому світі, де зараз протікає безліч процесів. Також не секрет, що це вміння може принести приємний дохід.

Даний курс проходить із залученням соцмереж, челенджів, дублювання відео та багатьох інших цікавинок сучасного світу. Орієнтовна тривалість курсу 3 місяці (12-14 зянять)

Наразі курс проходитиме у м.Луцьку. Невдовзі і у інших містах


16+

  КУРС ДЛЯ ДОРОСЛИХ


Якщо у Вас виникають труднощі упри роботі з ПК чи іншими гаджетами, і Вам набридло постійно звертатись за допомогою до когось - час навчитись це робити самостійно. 

Дане навчання проходить у невеликих групах, детальна програма формується за запитом кожного з учасників групи. Розпочинати вчитись можна з "нуля" або вже маючи за плечима певні навички робити з ПК. Курс триває від 2 до 4 місяців (залежно від Вашого запиту). 


РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ

НОВІ НАПРЯМКИ

  • РОБОТОТЕХНІКА
  • СТВОРЕННЯ ІГОР
  • МАРКЕТИНГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ 
  • 3D МОДЕЛЮВАННЯ