Програми

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ 7 -10 РОКІВ

 ПРОГРАМУЄМО ГРАЮЧИСЬ  

Якщо Ваша дитина цікавиться комп'ютерними іграми, може годинами сидіти у телефоні, планшеті чи ПК - можливо не варто забирати з рук гаджети, а лиш направити дитину у русло розвитку.
Курс "Програмуємо граючись" направлений на розвиток логічного мислення, структурування думок, знайомство з основними концепціями та алгоритмами програмування за допомогою середовища Scratch. Це середовище дає можливості створювати ігри, анімації чи музику.
Даний курс триває 5 місяців. Після чого дитина може продовжувати навчання програмуванню, вже маючи досить чітке уявлення про те, як усе працює.
По завершенню курсу діти проходять тестування та отримують сертифікат.

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ 10 -16 РОКІВ

  FRONTEND DEVELOPER

Фронтенд - все, що браузер може читати, виводити на екран і / або запускати. Тобто це HTML, CSS і JavaScript.
HTML говорить браузеру про зміст сторінки; CSS - як відображати елементи; JavaScript говорить браузеру, як реагувати на деякі взаємодії (наприклад, якщо ви натиснете на щось і вміст сторінки зміниться без білого миготіння екрану, значить, десь використовувався JavaScript).
В даному курсі ми розпочинаємо з вивчення HTLM та CSS, після чого плавно перейдемо до освоєння JS. Крім того дізнаємось як працювати з системою Git, що таке Flexbox, Bootstrap та дамо багато інших необхідний знань для майбутнього веб-розробника. 
Також ми розуміємо, що для того, щоб виконувати більш-менш масштабний проект - важливо знати принципи та можливості командної роботи у сфері ІТ. Тому діти вже після цього курсу вмітимуть злагоджено працювати у команді.

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 11 РОКІВ

  BACKEND DEVELOPER

Backend-розробка - це набір апаратно-програмних засобів, за допомогою яких реалізована логіка роботи сайту. Попросту кажучи, це те, що приховано від очей користувача і відбувається поза межами його браузера і комп'ютера.
 Для роботи з бекендом використовуємо мову Python. Оскільки вона є простою відносно інших мов, багатогранною, зручною для розуміння та написання коду, одна з найпопулярніших у світі.
Навчившись працювати з фронт- та бек-ендом на прикладі роботи з сайтами -  переходимо до розробки веб-додатків/програм/чат-ботів. 


ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ 12 -17 РОКІВ

  3D МОДЕЛЮВАННЯ

Заохочуйте дітей розвиватись у тому, що їм подобається. 3D моделювання - один з найбільш зачоплюючих напрямків, який містить у собі багато можливостей: створення 3д об'єктів (предмети, будинки, персонажі, ландшафти і тд.), анімацій і навіть мультиків. Також не секрет, що це вміння може принести приємний дохід.

Тривалість курсу 9 місяці 

Наразі курс проходитиме у м.Луцьку. Невдовзі і у інших містах


16+

  КУРС ДЛЯ ДОРОСЛИХ


Якщо у Вас виникають труднощі упри роботі з ПК чи іншими гаджетами, і Вам набридло постійно звертатись за допомогою до когось - час навчитись це робити самостійно. 

Дане навчання проходить у невеликих групах, детальна програма формується за запитом кожного з учасників групи. Розпочинати вчитись можна з "нуля" або вже маючи за плечима певні навички робити з ПК. Курс триває від 2 до 4 місяців (залежно від Вашого запиту).