Курс 3D моделювання
з нуля

Курс підходить для новачків у Blender та 3D графіці.
Курс буде вестися в простій та зрозумілій формі.

  Курси 3D моделювання

  Курс спрямований на освоєння студентами програми Blender з метою подальшого моделювання персонажів. Це популярне програмне забезпечення відкритого типу для створення 3D-комп’ютерної графіки і 2D-анімації. Безкоштовний пакет дозволяє використовувати в роботі інструменти скульптінга, моделювання, анімаційного мистецтва, візуалізації (відтворення), Node Compositing, симуляції, постообработкі, а також монтажу відео зі звуком. Програма характеризується стабільним розвитком і відмінною технічною підтримкою, ніж виділяється на тлі інших безкоштовних 3D-редакторів.

  Після вивчення курсу
  Ви зможете

  layout

  Ви навчитеся роботі з інтерфейсом Blender та навігації в 3D просторі під час роботи.

  layout

  Дізнаєтеся про основи 3D моделювання, освітлення, анімації, створення матеріалів, текстур і багато іншого

  layout

  Успішно працювати з запіканням карт деформації, UV-перетворенням, текстуруванням hand paint, оптимізацією 3D-моделей

  layout

  Створювати матеріали, записувати процедурні текстури в файл, працювати з будь-якими кривими

  Програма навчання

  Тільки потрібний стек технологій

  1

  Ознайомленя
  На першому занятті відбудеться знайомство зі світом 3D графіки. Коротко дізнаємось про те, що буде вивчатися на курсі, та розпочнемо знайомство з програмою Blender та її користувацьким інтерфейсом.

  2

  ПАНЕЛЬ PROPERTIES
  Оглянемо найбільш часто вживану частину Blender, а саме панель Properties. Вона включає повсякденний інструментарій та засоби керування проектом від початку до кінця, а також набір для роботи з різними 3D об’єктами.

  3

  НАВІГАЦІЯ В BLENDER
  В даній темі буде розглянуто, 3D простір в Blender та базові маніпуляції з об'єктами, а також клавіатурні скорочення для пришвидшення роботи з ними.

  4

  ОСНОВИ 3D МОДЕЛЮВАННЯ
  Продовжимо розглядати роботу з 3D об’єктами, їх складові елементи та навчимося змінювати їх різними способами, відповідно до різних потреб.

  5

  МАТЕРІАЛИ ТА ТЕКСТУРИ
  Перейдемо до візуальної складової 3D графіки, навчимося додавати матеріали та текстури. Урок також включає роботу з текстурами, їх нарізкою та розміщенням на поверхні 3D об’єктів.

  6

  ОСВІТЛЕННЯ
  Розглянемо методи освітлення та типи ламп які можна використовувати в Blender. Навчимось гарно освітлювати сцену. Дізнаємось про типи світла та створення хорошого освітлення.

  7

  СКУЛЬПТУРА
  В даному занятті розглянемо режим скульптингу, його основні інструменти та техніки. Хід роботи: Режим скульптингу, основи створення скульптур, динамічний скульптинг

  8

  АНІМАЦІЯ
  Урок присвячено анімації в Blender. Будуть розглянуті основні поняття, інструменти та способи анімації об’єктів: шкала часу та ключові кадри, два способи анімації у Blender, анімація будь-чого в Blender.

  9

  СИСТЕМА ЧАСТИНОК
  На лекції дізнаємося, що таке частинки, навіщо вони та як з ними працювати. Розглянемо сценарії їх використання в моделюванні та анімації.

  10

  СИСТЕМА СИМУЛЯЦІЇ ФІЗИКИ
  Тема розкаже про симуляцію фізики в Blender. Робота з різними фізичними явищами та матеріалами, їх застосування до 3D об’єктів. Типи фізичних явищ в Blender, застосування фізики на 3D моделях.

  11

  РЕНДЕР ТА КОМПОЗИТИНГ
  Підготовка проекту до рендеру. Оптимізація налаштувань для швидкого та більш якісного рендеру. Використання шарів в рендерингу. Можливості обробки зображень після рендеру в Blender.

  12

  ЗАКЛЮЧНИЙ, 3D ДРУК РОБІТ
  Підбиття підсумків курсу, огляд вивченого. Огляд робіт створених під час навчання. Відповіді на запитання студентів. Подальші напрямки вивчення 3D графіки з Blender та 3D друк вашої роботи

  Виникли сумніви чи додаткові запитання?

  Залиште свій телефон і наші спеціалісти неодмінно зв’яжуться з вами, щоб уточнити всі питання та допомогти обрати саме те що Вас зацікавить.

  Відгуки батьків
  ЗВОРОТНИЙ
  ЗВ’ЯЗОК
  ВАШЕ
  ІМ’Я *
  ВАША
  ПОШТА
  ВАШ
  ТЕЛЕФОН *
  ВАШ
  КОММЕНТАР
  ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ